Plus Düğün Paketi

Plus Düğün Paketi

İstanbul İçi ve Gebze'ye Opsiyonel ..

79.450,0 TL

Talas Düğün Paketi

Talas Düğün Paketi

İstanbul İçi ve Gebze'ye Opsiyonel ..

102.350,0 TL

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

MOBİLYA MODELLERİ VE MOBİLYA FİYATLARI

Mobilyalar kişiye özel, göz kamaştırıcı dekorasyon özellikleriyle konforu yaşatmayı sağlayan araçlardır. Estetik görünümü yanı sıra 2024 tarz renklerde ve kullanışlı modern yatak odası, yemek odası, koltuk takımı, bebek odası, genç odası, duvar ünitesi ve mobilya düğün paketi seçenekleriyle yeni evlenecek ,evini yenilemek isteyen ve bebek bekleyen sabırsız ebeveynlerimiz için zevklerine uygun tasarlanmış mobilya modelleridir. Mobilya fiyatlarımızın düşük olmasının en büyük sebeplerinden biri toplu alımlar yapılarak, alınan ve ürettirilen bu mobilya modellerini düşük kar marşıyla nihai tüketiciyle buluşturulmasıdır.


BEBEK ODASI MODELLERİ
Mağazamızda bulunan bebek odası mobilyaları ister büyüyen beşikli, ister oda takımı olarak olsun caploonba, fantastic baby, meltem, aymini, funna baby, aybi baby, momishop, tahterevalli markalı ürünler olup, E1 ve E0 belgelerine sahip güvenli ve sağlıklı bebek mobilyalarıdır. Bebek odası takımlarının %80 den fazlası aynı zamanda mağazamızda kurulu olarak bulunmaktadır. Bebek odası fiyatlarımızın sürekli kontrolleri yapılarak piyasa şartlarının her zaman daha altında fiyatlarla nihai tüketiciye ulaştırılmaktadır. Bebek odası fiyatları ve modellerini incelemeden karar vermeyin.

YATAK ODASI VE YEMEK ODASI MODELLERİ
Yatak odası modellerimiz hem görsel zevkinizi hem de bütçenizi düşünerek fiyatlandırılmış modellerimiz dir. İster modern yatak odası takımlarımız ister mdf yatak odası modellerimiz en güncel 2024 yatak odası modelleridir. Yemek odası modellerimiz ister koltuk takımlarıyla ister salon koltuk modelleriyle uyum sağlayabilen mobilya modelleridir. Evinizin en konforlu ve huzurlu ortamını aile bireyleriyle beraber neşeli ve huzurlu olarak geçirmenizi ve sizi rahat ettirmek için oluşturulmuş odalardır. Uygun fiyatlı mobilyaları 1982 yılından bu yana en düşük mobilya fiyat garantisiyle sunmaya çalışmaktayız. Mobilyalarımızın büyük bir bölümünü ister takım olarak ister iseniz parça olarak satış yapabilmekteyiz.